Opatrenia z dôvodu šírenia vírusového ochorenia COVID-19

Vážení zákazníci,
Na základe udelenej výnimky rozhodnutia vlády Slovenskej republiky o vyhlásení núdzového stavu v súvislosti so šírením koronavírusu COVID-19 bude naša prevádzka autoservisu fungovať pre zákazníkov v obmedzenom režime. Bezpečnosť zákazníkov a našich zamestnancov je pre nás dôležitá, preto až do odvolania bude náš autoservis fungovať s nasledovnými opatreniami:

Prosíme našich zákazníkov o dodržiavanie nariadenia vlády SR a vstup do priestorov autoservisu len s ochranou tváre (minimálne s rúškom alebo šálom).
Zároveň žiadame zákazníkov o strpenie, nakoľko môže v týchto dňoch dochádzať k predĺženiu čakacích dôb doručenia náhradných dielov.
Veríme, že tieto opatrenia prispejú k bezpečnejšej návšteve nášho autoservisu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky 0950 444 008 alebo mailom na servis@autoassistance.sk

Dezinfekcia Vášho vozidla Ozónom

Dezinfekcia ozónom je proces, pri ktorom sa čistí určitý priestor bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Ozón má 50 krát silnejšie dezinfekčné účinky ako chlór, takže omnoho účinnejšie ničí rôzne baktérie a vírusy, ktoré sa v priestore a na povrchoch nachádzajú.

Dezinfekciu ozónom ocenia najmä astmatici a alergici, ktorí sú náchylní na rôzne baktérie a organizmy.

Ozón ničí až 99,9% baktérií,
vírusov, spór a plesní.

Zvýhodnená ponuka

Aktuálne Vám ponúkame zvýhodnenú ponuku na dezinfekciu ozónom. Platí počas mimoriadnej situácie na Slovensku.

Cena od 9,90 EUR